Logo Firma MaKo

O firmie

Firma MaKo powstała w 1995 roku.
Przez kilka pierwszych lat działalność firmy koncentrowała się na produkcji i eksporcie wytworów stalowych - kołnierze, złączki stalowe oraz inne elementy rurociągowe - a także prowadziliśmy działalność usług inżynierskich np. na budowie IOS w Łaziskach Górnych.
Od 2000 roku nasi zagraniczni partnerzy systematycznie powierzają nam reprezentowanie ich interesów w Polsce w formie przedstawicielstw, i tak w roku:

  • 2000  -  Berghöffer & Morsch -  kompensatory, węże stalowe
  • 2001  -  Kroll & Ziller - elastomerowe uszczelki do połączeń kołnierzowych
  • 2002  -  RMG Gaselan -   przerywacze płomienia deflagracji, detonacji 


Zakres naszej działalności obejmuje w szczególności dobór i dostawę rurowych przerywaczy płomienia deflagracji, rurowych przerywaczy płomienia detonacji, zaworów oddechowych nad/podciśnieniowych,  dostawę kołnierzy i kształtek stalowych, kompensatorów gumowych i stalowych, węży stalowych, elastomerowych uszczelek profilowanych do połączeń kołnierzowych.

Oferujemy w/w wytwory dla odbiorców w następujących  sektorach przemysłu: energetycznym, górniczym, rafineryjnym, chemicznym, farmaceutycznym, ciepłowniczym,  stoczniowym, itp. Gwarantujemy wysoką jakość dostaw oraz krótkie terminy realizacji. Dostarczane przez nas wytwory i urządzenia posiadają liczne certyfikaty, atesty i deklaracje zgodności. Na przestrzeni ponad 15-letniej działalności Firmy MaKo, zaufało nam już wiele renomowanych firm, które działają na rynku polskim i zagranicznym.
Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą, zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej oraz do nawiązania kontaktów z naszym biurem.

Copyright by TECHMAKO. All Rights Reserved.
Powered by Copyright © 2007-2022 | Powered by RFC